1. Proje Ortakları Toplantısı Innsbruck, Avusturya

 19 -21 Aralık tarihleri arasında Innsbruck ta Tandem Now projesi üzerine Kick -off Meeting planlandı. Proje ilk Tandem projesinin deneyim ve sonuçlarını kullanarak etnik azınlık göçmen gençler ve gençlik için, mesleki kariyerleri boyunca rol modelleri oluşturmayı hedefliyor.

Rehberlerin bu etkin eğitimine gençlerin ve yerel bağlamlarda ihtiyaçlarını anlayarak ve “blended mentoring” (yüz yüze ve online faaliyetleri karışımı) geliştirerek katkıda bulunmak istiyor. Etnik azınlıklara mensup gençler, onları gelecekte kariyerlere teşvik edecek ve onları etnik kökeni farklı olmasına rağmen Tandem now Lifelong Learning Programı altında Leonarda Vinci yenilik desteğiyle profesyonelce işinde başarılı olanlarla temasa geçirebilecek rol modellerine sahip değiller.

Her yerel bağlamda gençlerin ihtiyaçlarına en iyi alıştırma örnekleri rehberlerin uyum eğitimi için katkı sağlayacaktır. İhtiyaç analizinden sonra gençlerin ihtiyaçlarını ve mentorlerin onları nasıl cevaplayabileceğini anlamak için rehberlik kavramlarını araştırmak üzere karma mentorluk içeriği üzerine her ülkede bir Müfredat oluşturulacaktır. Müfredatve Karma Mentorluk test edilecektir.
1. Proje Ortakları Toplantısı
Innsbruck, Avusturya


logo Bu proje, Avrupa Komisyonu’nun desteğiyle finanse edilmektedir. Bu yayın [bildiri] yalnızca yazarın görüşlerini yansıtmaktadır ve Komisyon bu belgede yer alan bilgilerin kullanımından sorumlu tutulamaz.


© Copyright 2015 - Verein Multikulturell